18 Temmuz 2016

Ziraat Bankası Şube Müdürünün Tavır ve Üslubu!

Ziraat Bankası İzmir Işıkkent ayakkabıcılar sitesi şubesinde müdür vasfı taşıyan yetkilinin üzerime yürümesi...

Kurumsal bir firmanın ve en önemlisi devletin bankası olan ve adını bu dende karalayacak tavır ve tarzda olan bir bayana verilen statünün yöneticilik statüsü olması. Yaşça benden büyük ve profesyonel olması beklenen bir bayan yöneticinin, kriz bir müşteri yönetimini 18.07.2016 tarihinde birebir yaşayıp gördükçe kişi ile ilgili verilen pozisyonun bir kez daha sorgulanması gerektiğini haddim olmadan vurgulamak isterim.

Şimdi siz yetkililerden tek istediğim, o banka ile yapmış olduğum tüm kayıtların incelenmesi ve en önemlisi o bankada devletimin bankasında görmüş olduğum muamelenin kamera kayıtları dahil tüm detayına kadar incelenip hakkı ile sonuçlanmasını talep ediyorum.

İlkur 212 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön