26 Ekim 2016

Ziraat Bankası Şube Değişikliğinde Para Alıyor!

4/c emeklisiyim. Emekli olduğum 1995 yılından bu yana emekli maaşımı Ziraat Bankası'ndan almaktayım. Banka şubemi değiştirmek istediğimde "2 günlük borç oluşmakta 108 TL " diye bir uyarı karşıma çıkmaktadır. SGK yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmelerde Ziraat Bankası'nın emekli maaşlarını ay başından 3 gün sonra verdiği ve bu nedenle bu sorunun olduğu, banka değişikliği halinde bu miktarın bankaya iadesinin şart olduğu, başka türlü şube değişikliğinin mümkün olmayacağı söylenmiştir. Yetkililerden şube seçme hakkımın serbest bırakılmasını talep ediyorum.

Celal 346 Okunma

Cevaplar

  • Celal 26 Ekim 2016

    Ziraat bankasından gelecek cevabı merakla bekliyorum. ( ( ( ( (Ziraat Bankası; Emekli Sandığı’ndan aylık alanlara, doğum tarihlerine göre değişiklik gösteren belirli günlerde ödeme yapmaktadır. Maaş ödeme uygulaması, 1 Ağustos 2002 tarihinden itibaren başlamış olup; maaşlar aşağıda belirtilen tarihlerde ödenmektedir.))))) sanıyorum yoğunluk gerekçesi ile bunu ayarlayanın Ziraat Bankası olduğu halde 2 günlük fark 108 TL olan bu parayı benim ödemem ne kadar doğru olabilir?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 0000 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön