25 Ocak 2014

Ziraat Bankası Şube Çalışanları İşini Hiç Önemsemiyor!

Bursa'da BUSKİ'de su aboneliğim bulunmaktadır. 4 aydır her faturamı ödemek istediğimde faturamın kısmen ödenmiş olduğunu görüyorum. BUSKİ ile görüştüğümde Ziraat Bankası tarafından otomatik ödeme talimatı verildiğini öğrendim. Banka müşteri hizmetleri ile görüşerek hangi şube tarafından talimat verildiğini öğrendim.

Fatih Bulvarı şubesini aradığımda,müşterilerinin bilgisi olmadan yanlışlıkla talimat verdiklerini bildirdiler. İptal edilip daha fazla hak kaydı oluşmamasını söyledim. Tamam biz sizi ararız deyip telefonu kapadılar. Sonraki faturam gelip ödemek istediğimde yine ödendiğini fark ettim. Hem şubeyi hem çağrı merkezini kırk kez aramama rağmen cevap alamıyorum. Maillerime de cevap verilmiyor.

Mustafa 164 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Ocak 2014

    kötü hizmet anlayışı. hala düzelme yok

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön