09 Eylül 2013

Ziraat Bankası Şikayetim Hala Çözümlenmedi!

194****7 numaralı şikayetimde aşağıdaki yanıtı vermelerine rağmen ne benim ile iletişime geçildi nede param söylediğim hesaba yattı. 1 ayı geçti bu mağduriyetin üstünde bir durum, artık bankaya git gel ben usandım. Her gittiğimde tuhaf cevaplarla geri gönderiliyorum, nerede bu yetkililer?

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www. ziraatbank. com. tr web sitemizden iletebilirsiniz.

Kubilay 52 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön