12 Şubat 2014

Ziraat Bankası SGK'nın Yaptığı Ödemeden Hesap İşletim Ücreti Kesti!

SGK'dan tarafıma yapılan ödemeyi bankadan çekmek için şubeye gittiğimde 80 TL hesap işletim ücreti kesildiği bilgisi verildi. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda ise 10 dk. bekledikten sonra bağlanan müşteri temsilcisi arkadaşım bu konu ile ilgili şikayetim için genel merkeze dilekçe göndermemi istedi.

SGK tarafından yatırılan bir paranın 23 sene önce açılmış ve ATM kartı dahi çıkarılmamış bir hesaba yatırılmasını anlamış değilim.

Ayrıca hangi hakka dayanarak 80 TL gibi bir ücreti kesiyorlar bunu da öğrenmek istiyorum. Konu ile ilgili gereken incelemenin yapılıp en kısa sürede kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek isterim.

Kahraman 83 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön