17 Kasım 2015

Ziraat Bankası Seferihisar İzmir Şube Bankamatikleri Problemli!

İzmir Seferihisar Ziraat Bankası önünde 2 adet bankamatik var bunlardan biri para yatırma özellikli ama nedense bu matikler hep problemli sürekli bakım ve onarımda akşam mesai saatleri dışında hafta sonları ve tatil günleri çalışmıyor.

Ziraat Bankası gibi büyük bir bankaya bu durum hiç yakışmıyor müşterileri mağdur ediliyor. İnsanların zamanı değerli sırf bu bankamatikler yüzünden Ziraat Bankası'ndan nefret eden müşterileri görmek istiyorsanız, Seferihisar Ziraat Bankası'nda ve önündeki bankamatiklerde 1 saat bir izleme yapın, ayrıca kredi kartı borcunu gişelerden tahsil olayını kaldırıp sadece bankamatiklerden tahsil eden Ziraat Bankasını ayrıca şikayet ediyorum.

Cemal 863 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön