11 Kasım 2014

Ziraat Bankası Rapor Parasını Ayın 8-14 Tarihleri Arasında Veriyor.

Rapor parası almaya gittiğimde ayın sadece 8'i ile 14'ü arasında gelip o parayı alabileceğimi yada Ziraat Bankası hesabımın olması gerektiğini yada iban numaramı vermem gerektiğini söylediler. Zaten bankaya kadar gitmişim para bankaya yatırılmış fakat alamıyorum. İlle 8'i ile 14'ü arası olmalıymış.

Bu keyfi uygulamadan rahatsızım. Neden bize ait olan ve devletimiz tarafından bize ödenmesi için bankaya gönderilen parayı bankanın keyfi uygulaması yüzünden alamıyoruz? Ayrıcalıklı olmak için illa banka kartı mı almalıyız iban numaramızlamı gitmeliyiz? Böyle bir tuhaflık olabilir mi? İlaçlarımızı alabilmek için o paraya çok ihtiyacımız varsa ne olacak? O zamanda tarih mi bekleyeceğiz?

Hakan Y. 497 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön