20 Ocak 2014

Ziraat Bankası Rapor Parasını 8-14 Tarihleri Arasında Vereceklermiş!

Rapor paraları SGK ile yapılan protokol ile emekli maaşı ödemesi olmayan 8-14 tarihleri arasına alınmış.Başka tarihlerde de veremiyorlarmış. Ben zaten 20-25 gün SGK'nın parayı yatırmasını bekledim.Bide şimdi bu tarihler çıktı ortaya.

Böyle tuhaf bir uygulama olamaz. Bu uygulamayı yapanlar neye dayanarak çıkartıyorlar anlamak zor. Sadece kendi işlerine gelecek şekilde ayarlama yapıyorlar.Bizi düşünen yok. Para yatmış. Banka benim paramı İstediği gibi kullanıyor. Bir de neymiş Hesabın varsa oraya direk arktarıyorlarmış. İla hesap mı açacağız oraya.Yine milleti mağdur ediyorlar. Banka benim paramı bana vermiyor.Bide şart koşuyor. Böyle bir uygulama zaten anca bizim ülkemizde olur.

İlyas 59.680 Okunma

Cevaplar

  • İlyas15 Nisan 2014

    Hiçbirşey yapmıyorsunuz yani????????????

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön