07 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Pos Cihazı Ve İşletim Ücreti!

000**30 nolu Ziraat Bankası üye iş yeriyim . mayıs ayında 2 adet toplamda 40 tl hesabımdan verimsizlik ücreti adı altında aynı ay içinde iki kere bu üye numaramdan ve hesabımdan para bilgim dışında kesilmiştir..böyle bir şey, sözleşme öncesi yoktu.. esnaf olarak genelde herkes verimsiz olduğu olabilir..

Ama verimsiz olduğumuzda devlet yada banka sırtımıza binecek ise bizim yanımızda kim duracak? Ayrıca aynı banka 000000-**232 bu üye numarasından da 1 yıl önce kapattırdığım pos hesabından posu kullanmadığım halde hala hesap ücreti ve verimsizlik ücreti kesmektedir.aynı ay yani mayıs ayı içinde toplam 60 tl paramı kesmiştir..ben bu ücretlerin iadesini istiyorum.

Ferdi 245 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön