Ziraat Bankası Personeli Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

Kaan K. |

18/11/2013 tarihinde Ziraat Bankası Fındıkzade/İstanbul Şubesine işlem yapmak için gitmek gibi bir hatada bulundum. Numaratörden 375 nolu numara ile işlem sıramı beklerken araya hiç alakasız insanlar sıra almadan girdi. Hadi neyse dedik ama banko da 3 bayan durmakta ve bu kişiler sistemi resmen bilmemekte bunların başında 2 adet erkek çalışan dikilmekte sözde sistemi öğretmekte, muhabbet vs takılmakta adının İ. olduğunu öğrendiğim bir operasyon müdürü ortalarda gezinmekte ve kendisine soru yönelttiğimde geçiştirmekte sanki babasının bankası öyle devralmış gibi davranmakta. Bu nasıl bir devlet kurumuna ait şubedir ve burada en fazla 5 dk sürecek işlem 1 saate zor tamamlanmıştır.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan K.
  23 Kasım
  01:22

  Sorunum hala çözülmedi. Bana ulaşan personele Adem beye firmanın bana attığı belgeleri direk iletmeme rağmen ısrarla firma ile görüşün deyip durmakta firmada ısrarla biz iade ettik sorun bankada demekte. Gerçekten çok güzel çözüm üretiyorsunuz teşekkür ederim

 • 19 Kasım
  17:42

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr