07 Nisan 2014

Ziraat Bankası Personeli Kesinti Hakkında Yanlış Bilgi Veriyor.

3 ay önce birikim yapmak amaçlı edindiğim banka kartımın ınternet şubesinden hesap dökümüne vaktim bir de ne göreyim; hesap işletim ücreti. Hesabı açtırırken açtırdığım şube çalışanına özellikle sordum; ''eğer hesabı kullanırsanız hesapta paranız olursa hesap işletim ücreti alınmaz, kullanmazsanız üç ayda bir 8 tl işletim ücreti borcumuz kalır "diyerek bilgi vermişti.

Az önce gerekli yerlere baktım zaten yasal değilmiş bu ücret. Ziraat Bankası'nın ücreti geri ödemesini talep ediyorum, ödemezse kapatmak zorunda kalacağım hesabı. Devlet bankasında bile bunu nasıl yaşayabiliyoruz anlamıyorum. Pazartesi şubeyle de görüşeceğim detaylı olarak. Hayır böyle bir ücret varsa çalışanlarınız neden haberdar değil bundan, neden yanlış bilgilendiriliyor uz?

Melda 105 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön