Ziraat Bankası Personeli Kaba ve İlgisiz Konuşuyor!

Muhammet E. |

Geçen sene 150 TL bedelle kiralık kasa kiraladım. 150 TL'de depozito verdim. 7 kasımda Ziraat Bankası Adana Kanalköprü şubesinden ismini G**** olarak tanıtan bayan arıyor ve 250 TL kiralık kasa ücretini yatırmamı söylüyor. %70 civarında artışın neden olduğunu sorduğumda sözleşmeyi okusaydınız biz avukata veririz karşınızda koskoca Ziraat Bankası var diye cevap veriyor ayrıca geç kaldığınız için depozito yandı diyor.

Neden öncesinde hatırlatmadınız dediğimde sözleşmeyi okusaydın cevabını verdi. Bu şekilde personel tutumuyla devlet bankalarımızın büyümesi imkansız görünüyor. Bir daha Ziraat Bankası ile asla çalışmam ve eşimde bu bankaya ait kartlarını derhal iptal ettireceğini söyledi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet E.
  11 Kasım
  13:24

  kesinlikle dönüş yapmadılar banka cevap verdi yazıyor ama aslı yok ilgilenmiyorlar.

 • 08 Kasım
  15:53

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr