Ziraat Bankası Personeli Kaba Davrandı.

Hüseyin İ. |

Kefili olduğum kredi kullanıcısının yanlış hesaba para yatırması sonucu benim hesaplarım bloke edilmiş. Bunun üzerine banka şubesine giderek durumu bireysel müşteri temsilcisine anlattım temsilci bloke işleminin hızlı sonuçlanması için şube müdürü ile görüşmem gerektiğini söyledi. Ziraat Bankası İzmir/kiraz şubesi banka müdürünün kapısını çaldığımda şimdi sizinle mi uğraşacağım bir dünya işim var diyerek hakaretlere başladı.

Söz konusu bu olayla ilgili sizin gereken müdahaleyi yapacağınızı düşünüyorum. Eğer müdahale yapılmazsa savcılığa ve gereken birimlere şikayette bulunacağımı, sizlere bildirmek isterim. Söz konusu hareket ve hakaretler banka kameraları tarafından kaydedildiğini ve bu kayıtların kaybolmamasını dilerim.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  13:20

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr