09 Haziran 2016

Ziraat Bankası Personelden Şikayetçiyim.

SWİFT işlemi için 1 ay içinde 2-3 kere Karabük Üniversitesi şubesine gittim. Her seferinde buradan yaparsak kesinti çok olacak yapmayalım diye bir şekilde ikna edildim. Sonra SWİFT işlemini internet bankacılığından yaptım. Emin olmak için arayıp teyit etmelerini istedim hepsi de işleminiz gerçekleşmiştir dedi (ses kayıtlarına bakınız). Sonra şubeye gittim SWİFT işlemi gerçekleşmiş mi diye. 28'inde yapmıştım dedim, para hala hesabımda o zaman kesin olmamıştır cevabı aldım.

Başvuruyu kaçırmıştım artık tekrar olur mu diye görüşmeler yaptım, yine de gönder dediler. SWİFT işlemi yapmak istiyorum dedim. Bu sefer gişedeki personel bana biz yapmıyoruz dedi, sonra oradan birisi yapıyoruz formu var dedi. Ben de numarayı bulamadım personele dedim ki oradan bakabiliyorsan. Bağırarak siz diyeceksin dedi. SWİFT yapmayı bilmeyen, üstüne bağırarak saygısızlığı da kendisi yapan bilmediği için geri gönderen personelden şikayetçiyim.

Elif 245 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön