Ziraat Bankası Personel İş Yapmak İstemiyor Ya da Talimat Öyle Gelmiş.

Serkan G. |

Bugün Marmaris Merkez Ziraat Bankası'ndan Uydukent Konut Yapı Kooperatifi hesabına havale yapmak istediğim ancak gişe görevlisi bu işlemin sadece ATM'den yapılabileceğini söyledi. ATM'den işlem yaparken 180 TL yatıracağım 3 TL işlem ücreti kesiyor ve maksimum 190 TL alıyor. 200 TL taktım makinaya işleminiz yapılamıyor diye parayı geri verdi. Tekrar bankaya girdim parayı bozdurdum ve gişe görevlisine bu hesaba neden havale yapamadığımı sordum. O da öyle oluyor demekle yetindi. Tekrar ATM'ye geçtim önümde 5kişi vardı neyse uzun uğraşlar sonrasında parayı yatırabildim (20 dakikamı aldı).

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  11:55

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Serkan G.
  15 Ocak
  15:59

  Ben 30 yaşındayım ve Yaşlı biri aynı işlemi yapmak için ne kadar uğraşır bilmiyorum. 3 tane gişe görevlisi boş boş otururken ben 25 dakika ATM'den işlem yapmaya çalışıp üstüne bir de 3 TL işlem ücreti ödemem ne kadar akla mantığa sığıyor bilemiyorum. Personelinize biraz daha duyarlı olmaları konusunda gerekli talimatları vermenizi dilerim. Nasıl hizmet almak istiyorlarsa öyle hizmet etsinler. Ayrıca 2 ATM'nin 2'side farklı çalışıyor. Kenarlarına birde kullanma kılavuzu koyarsanız iyi olur...

 • 13 Ocak
  11:01

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr