Ziraat Bankası Personel İlgisizliği!

Hüsniye Öztürk O. |

Ziraat Bankası Konya şubesinde kredi kartımın ödemesini yapmak için yaklaşık bir ay önce sıra numarası aldım ve sıram geldiğinde kredi kart ödememin bankamatikten alınacağını söylediler bende miktarın biraz yüksek olduğunu ve bazı paraları bankamatiğin kabul etmediğini söyledim yine kabul etmediler müdür beyle görüşmek istediğimi ilettim görüştürmediler yoksa bizim bilmediğimi donatılmış müdür bey orada çalışanlar ve müdür sorunumu anlatacak sadece bir vatandaşım soruna çözüm bulacağınızı umar saygılarımı sunuyorum.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  09:41

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Hüsniye Öztürk O.
  03 Şubat
  15:04

  Ziraat Bankası Konya şubesinde kredi kartımın ödemesini yapmak için yaklaşık bir ay önce sıra numarası aldım ve sıram geldiğinde kredi kart ödememin bankamatikten alınacağını söylediler bende miktarın biraz yüksek olduğunu ve bazı paraları bankamatiğin kabul etmediğini söyledim yine kabul etmediler müdür beyle görüşmek istediğimi ilettim görüştürmediler yoksa bizim bilmediğimi
  donatılmış müdür bey orada çalışanlar ve müdür sorunumu anlatacak sadece bir vatandaşım soruna çözüm bulacağınızı umar saygılarımı sunuyorum erhan Selçuklu Konya 05067609388 erhan_135792468@hotmail.com