11 Ekim 2016

Ziraat Bankası Paranın İadesi Yapılmıyor!

İhtiyaç Yayın. Dersh. Uz. Eğt. Bil. Hi. Tu. Re. Ot. i. Or. San. Tic. A.Ş’nin uzaktan eğitim kursuna kayıt yaptırdım. Ziraat Bankası kredi kartıyla aylık 83,25 TL. (Seksen üç Lira yirmi beş kuruş) olarak 9 (dokuz) taksitle toplam 749,25 TL (Yediyüzkirkdokuz Lira Yirmibeş Kuruş) para ödedim.

Ancak ödeme yaptığım kurs merkezi 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile
kapatılmıştır. Parasını ödediğim ancak karşılığında hizmet alamadığımdan dolayı kart hesabıma ödediğim paranın iade edilmesini, sonraki taksitlerin kartımdan ödeme yapılmamasını talep ediyorum.

İki ay önce bankaya müracaat ermiştim bir cevap alamadım. Mağduriyetimin devamı halinde kademeli olarak şikayet dilekçemi ilgili kurumlara aktaracağımı bilginize sunarım.

Mahmut 301 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön