Ziraat Bankası Para İadesi Yapmıyor!

Eşref Mücahid Ü. |

Peşin olarak Ziraat Banka kartımla yaptığım bir alışverişi 15 Nisan 2014 tarihinde iade ettim. Paranın hesabıma normal şartlarda üç iş günü içinde iade edilmesi gerekirken bu gün beşinci iş günü olmasına rağmen hala param hesabıma iade edilmedi.

Ziraat Bankası şubesine gidip durumu aktardığımda bir hafta geçmeden paranın hesabıma yatmasının mümkün olmadığı dalga geçermiş gibi söylendi. Kimin parasını kime vermiyorlar anlamadım, mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini talep ediyorum ve aksi halde gerekli hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eşref Mücahid Ü.
  26 Nisan
  22:43

  Bu gün para iadesi almamın üzerinden 11 gün geçti ne arayan var ne soran.Paramı faize koysalar iki misli olmuştu zaten, artık kalanını bari verseler. Bir öğrencinin 200 lirasıyla mı dönüyor koskoca banka. Yazıklar olsun! Böyle bankacılıkta bankacılık anlayışı da yere batsın! !0 gündür para sıkıntısı çeken bir öğrencinin feryadıdır, kulak verile...

 • 24 Nisan
  11:19

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr