Ziraat Bankası Para İadesi Yapılmadı.

Sercan D. |

Ziraat burs kartı ile N11.com dan bir bilgisayar parçası aldım. Ancak bu ürün ellerinde kalmadığı için işlemimi iptal ettiler ve 2 gün sonra ürün ücretini karta gönderdiler ve bana bir provizyon kodu verdiler.

2 hafta boyunca kartı kontrol ettim ancak para yatışı olmadı. Herhangi bir Ziraat şubesine gittim ve böyle bir ödeme göremediklerini hesap kartını aldığımız şubeye gitmemiz gerektiğini söylediler. Baktılar ekrandan biz yardımcı olamayız müşteri hizmetlerini ara dediler. Aradım ancak böyle bir işlem sadece şubeden yapılırmış. Tekrar gittim ve bizim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. 20 Ekim 2014 tarihinde N11.com parayı yatırdı ve bugüne kadar hala paramı alamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  11:33

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr