Ziraat Bankası Para İadesi!

Bahar S. |

03.12.14 tarihinde internet üzerinden genç banka kartımla 27.40 TL tutarında bir alışveriş yaptım. Fakat daha sonra alışverişimi iptal edip para iadesini istedim. Alışveriş yaptığım site para iadesini 7 gün içinde yaptı. Zaten işleyişleri de bu şekildedir. Fakat Ziraat Bankası parayı hala hesabıma geçirmedi.

Ziraat Bankasıyla aynı sorunu 2014 Ağustos ayında da yaşamıştım. Birkaç Ziraat Bankası şubesine gitmeme ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen sorun çözülmemişti. o zaman da son olarak çareyi Sikayetvar'da aramıştım ve hemen birkaç saat içerisinde para hesabıma aktarılmıştı. Yetkililerden aynı hassasiyeti göstermelerini ve artık şikayete mecbur bırakmamalarını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar S.
  07 Ocak
  22:45

  Bankadan hala bir geri dönüş alamadım, bu ikinci kez başıma geliyor sanırım üniversite hayatımın bitmesiyle ziraat bankasıyla olan ilişiğimi tamamen keseceğim insanları mağdur etmekten haz duyuyor olmalılar.

 • 06 Ocak
  17:43

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr