Ziraat Bankası Para Çekemiyorum.

Bilal S. |

Ziraat bank genç kart kullanıcısıyım kartımın ekstresini yatırmadığım için bursumun harçlık avasın kısmına el konmuştu kartımın ekstresini ve asgari borcunu ödedim bir gün sonra harçlık avans kısmını kullanabildim lakin kredi hesabımda para var oluyor gözükmesine rağmen kredi hesabımdan kullanım yapamamaktayım 4 gündür bunun mağduriyetini yaşamaktayım sizden ricamdır bir şeyler yapılsın bana da; müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, t.c Ziraat Bankası 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr deyip kulak ardı etmeyin...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  17:55

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr