24 Ekim 2016

Ziraat Bankası Özel Konut Sigortası!

Ziraat Bankası müşterisiyim. 2014 yılında konut kredisi kullandım. 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanuna dayanılarak hazırlanan konut finansmanı sözleşmeleri yönetmeliğinin dördüncü bölümünün 10. maddesi olan sigorta yaptırılması başlıklı maddeye istinaden zorunlu olmayan özel ziraat konut sigortasının yapılmasını istemiyorum.

Özel Konut Sigorta Poliçesini kabul etmiyorum. Telefonuma 0553*** ** ** dün 18803*** poliçe nolu peşinat hesabınızdan çekilmiştir şeklinde bir mesaj geldi. Paranın hesabıma geri iade edilmesini talep ediyorum. Gerekli işlemler yapılmaz ise kesinlikle Tüketici mahkemesine başvuracağım. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum!

Alper 428 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön