Ziraat Bankası Otomatik Ödeme Problemi!

Yakup Y. |

Genç Banka kartı hesabıma ek olarak Kredi kartı hesabı açtırdım ve hesap kesim tarihinde hakkım olan asgari borç ödememi yapmış olmama rağmen son ödeme tarihi gelince kendiliğinden otomatik ödeme yapılarak borcumun kalan kısmı banka hesabımdan çekildi. Yasal olarak ben o borcumun hepsini ödemek zorunda değilim fakat banka bunu bana öğrenci olduğum ve gelirim olmadığı için dayatıyor. Bu konuyu müşteri hizmetlerini arayarak çözmek istediğimde yapacak bir şeyimiz yok prosedür böyle diyor. Bu otomatik ödeme talimatının kaldırılmasını ya da otomatik ödeme talimatının borcumun hepsini değil de yalnızca asgari borç tutarını ödemesini talep ediyorum fakat buna da bir çözüm üretmediler.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  17:54

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr