24 Şubat 2016

Ziraat Bankası Ödenen ve Kapanan Kredi Kartının Kanuni ve İdari Takipte Görünmesi!

Mağduriyet içerisinde olmama sebep veren durum Ziraat Bankası'ndan kullanmış olduğum 1000 TL limitli kredi kartımı gecikmeye ve takibe düştükten sonra borcunu kapatarak iptal ettirmeme rağmen, hem Ziraat Bankası sistemlerinde kanuni ve idari takipte görünmesi hem de kredi kayıt bürosu kayıtlarında bu şekilde görünmeye devam etmesi. Bu durumdan ötürü kredili ürün kullanımlarımda tüm bankalarda problem yaşamaya devam etmekteyim içinde bulunduğum durum beni çok zor bir duruma sokmakta. Görevim gereği doğu Anadolu bölgesinde bulunmaktayım, sürekli banka şubelerine uğrayamıyorum diğer kanallardan banka yardımından faydalanamadım sadece şube vasıtası ile olabilir dediler. Kısacası yeterince yardım alamıyorum borcunu ödeyip kapattığım kartım aradan geçen uzun süreye rağmen, hala hem bankada hem kayıt bürosunda takipte görünmekte.

Hamdi 252 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Hamdi 24 Şubat 2016

    Öncelikle kolay gelsin ziraat bankasından kullanmış olduğum KMH hesabım gecikmeye düşüp takibe girdikten sonra tarafımdan ödenerek borcu bitirilmiştir. Fakat kredi kayıt bürosu sistemlerinde hala aktif takip durumunda görünmektedir. Bu durumdan ötürü mağduriyet yaşamaktayım doğu Anadolu bölgesinde görev yapmaktayım sürekli olarak şubeye gidemiyorum telefon bankacılığından yardımcı olamıyorlar ve şubeye yönlendiriyorlar. Eğer Ziraat Bankası ilgilileri bana yardımcı olabilirlerse çok memnun olurum çünkü bu sebepten ötürü diğer bankalardan ve kredili ürünlerden faydalanamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön