Ziraat Bankası Ödeme Yapmama İzin Vermiyor.

Sait B. |

Ziraat Bankası'ndan kullanmış olduğum krediden dolayı icraya düştüm 2011 yılında. 2 senedir icra yolu ile kesinti yapılıyor. Kalan borcumu ödemek için şubeye başvurdum. Bana herhangi bir indirim yapamayacaklarını, faizli tutarın tamamını ödememi söylediler. Genel merkeze mail attım geri dönüş yapan olmadı.

Bir insanın borcunu ödemesine engel koymak değil mi bu? Erken ödemek icradan çıkmak istiyorum ama ne banka avukatıi ne şubei ne genel merkez yardımcı olmuyor. Sanki borcu kapatmamı istemez bir tavır içindeler. Erken ödemede indirim yapma imkanı yok mudur? Diğer bankalar gerekli indirimi sağladılar sağolsunlar.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sait B.
  06 Eylül
  13:54

  Sadece göstermelik cevap verildi diyor.genel merkezden bana dönüş yapan olmadı.Kesinlikle müşteri memnuniyetine önem veren bir kurum değil

 • 01 Eylül
  15:39

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr