26 Aralık 2015

Ziraat Bankası Noter Masrafı!

Emekli maaşı aldığım yerden almış olduğum konut kredisi ve tüketici de zaman zaman geçmiş dönemde 2 dönemi aşmayan gecikmeler olmuştur ve şu an gecikmem bulunmamaktadır. 3 dönem gecikmem hiç olmadığı halde neden gönderildiği anlaşılmayan ve tarafıma ve kefilime ulaşmayan noter aracılığıyla gönderildiği söylenen ihtar için 164,86 TL noter masrafı kesilmiş olup iadesini talep ediyorum.

Tüketici hakları koruma kanununa göre Noter onaylı ihtarı gerektirecek yasal gecikme süresi (90 gün) oluşmamış olup buna rağmen gönderildiği iddia edilen noter aracılığıyla ihtarname ne kefile ne de bana ulaşmamıştır. İlgili tutarların kesinti yapılan hesaba iadesini rica ederim.

Mustafa 224 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Aralık 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön