14 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Nakit Çekme Ceza Ücreti!

Ziraat bankası Akseki şubesinde bulunan hesabıma Garanti Bankasından internet ile eft yaptım. Hesabımda olan diğer tutarları ile bereber paramı çektim. Garanti bankasından gelen parayı aynı gün çektiğim için 40 lira ücret aldılar. Acil ödemem olduğu için nedeni ile uğraşmadım. Ama hala bunun şokundayım,benden göndermiş olduğum 10 bin larının 5 binini masraf olarak kesselerdi yapacak bir şeyim yoktu.

Şükürler olsun 40 lira ile kurtardım. Haksız alındığını düşündüğüm bu bedelin tarafıma iadesini ya da yasal açıklamasını istiyorum. Bankanın kredi müşterisiyim,yalnızca onun kredi kartını kullanıyorum. Otomatik ödemem de var ama hepsi yanıltmaca. Sorunum çözülmezse banka ile ilişkimi keseceğim.

İbrahim 77 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön