Ziraat Bankası Nakit Avans Kesintisi!

Mehmet A. |

55 lira borcum vardı 200 lira yatırdım. 150 lirasını geri çektim 6, 50 lira nakit avans çekme parası kesmişler. 45 kuruşa yakında diğer masraflar bankaya başvurduğumda hem yıllık aidat hemde kendi paramda kesilen ücretin iadesi için yapılacak birşey yok bankamızın kuralları bu diyerek baştan savdılar.

İptal ettirmek istiyorum 15-20 dakika hatta bekletilip ordan oraya yönlediriyorlar. Allah aşkına bu bankalara dur diyecek birileri yok mu? Banka değiştirmek istedim krediniz olduğu için banka değiştiremiyoruz bankada onu halletim bu seferde bu ayda bizde alacaksınız diye bir ay yine kota koydular yahu ben mecbur muyum bu bankayla 1 ay daha çalışmaya.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Nakit Avans Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  10:49

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Mehmet A.
  27 Nisan
  01:09

  kredi kartına fazla para yatırmıştım 150 tl çektim 6,50 lira nakit avans çekme parası+40 kuruş diğer masraf kesmişler yani kendi paramda dahi kar elde ediyorlar. Kartı iptal ettireyim kurtulayım dedim telefonda dakikalarca bekliyorum yok. Maaş aldığım banka yıllık kart aidatı aldılar banka personeliyle görüştüm biz personel olduğumuz halde bizde de kesiyorlar dediler. Emekli maaşımı başka bankaya almak istiyorum krediniz var diye değiştirilmedi onu bankada halletim önümüzdeki ayda burada alacaksın diye 1 ay daha oyaladılar yeter artık.