02 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Müşteriyi Önemsemiyor!

Hesap kartımın internet bankacılığında kullanılması için Ziraat Bankası'na 6 gün önce sosyal medya üzerinden istek arzında bir çağrıda bulundum. 6 gün oldu ne arayan var ne soran! Hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmamıştır.

Ziraat Bankası kadar müşteriyi umursamayan bir banka görmedim. Bana 6 gün boyunca dönmemeleri çok önemli bir alışverişimin yarıda kalmasına sebep oldu! Bu mağduriyetim nasıl giderilecek? Sizden talepte bulunan müşterilerinize dönüş yapmayacaksanız, İletişim butonunu kapatın olsun bitsin!

Sorunumun çok ivedi olarak çözüme kavuşmasını istiyorum. Aksi halde Ziraat Bankası'na dair ne kadar kartım varsa hepsini iptal edeceğim.

Erkan 198 Okunma

Cevaplar

  • Erkan05 Mayıs 2014

    Şikayetim üzerine 3 gün geçmesine rağmen tarafıma hiçbir şekilde bir dönüş sağlanmamıştır!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön