16 Haziran 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşılmıyor!

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum ne zaman arasam "tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir" uyarısını duymaktan başka birşey yapamıyorum. Son bir kaç gündür 15-20 dk.arasında hatta kalıyorum anlamıyorum ki bu kadar mı yoğunsunuz? Diğer bankalarla maksimum bir iki dk içinde irtibata geçebilirken sizin bankanızda durum neden böyle? Önemli bir durum olsa bu müşteri temsilcilerine nasıl ulaşılacak? Müşteriye verdiğiniz değer onu 20 dk telefonda bekletmek mi?

Murat 430 Okunma

Cevaplar

  • Murat 19 Haziran 2014

    Gönderilen yanıtlar standart müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum diye şikayet ediyorum, denemeye devam edin şeklinde bir cevap alıyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön