04 Şubat 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Ziraat Bankası kredi kartı 2 hafta önce elime geçti. 1 şubatta yaptığım alışverişte kredi kartı ile ilgili problem yaşadım. Kontrol için bankamatiklere gittim ve kartın arızalı olduğunu gördüm. Müşteri temsilcisiyle görüşmek için bankayı aradım ve tam 15 dakika bekledim. Kimse cevap vermedi ve problemimi iletemedim.

Bu bankayı ne zaman arayıp problemimi anlatmak istesem 10 dakikadan az beklemiyorum ve ya ulaşıyorum yada ulaşamıyorum. Banka kartı isteyeceğim fakat hala ulaşamıyorum. Banka bize yardımcı olmayacaksa neden var?

Timuçin 50 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin19 Nisan 2016

    Firma konu ile ilgili değerlendirme yapılacağını ve tarafıma dönüş yapılacağını söyledi fakat hiç bir şey yapmadı. Şikayet Var teşekkürler fakat firmaya yakışmadı.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön