16 Haziran 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Ziraat Bankası Müşteri hizmetleri çok yavaş 10 dk'yı aşkın süredir 3 kez aradım ama telesekreter den çalan sinir bozucu müziği dinliyorum. Türkiye'nin en büyük bankalarından birisiniz ve müşterilerinizi telefonda 10-20 dk bekletiyorsunuz. Hem adınıza hem itibarınıza ayı!

2 dk sürecek bir şifre işlemi için 10 dk bekliyoruz. Faturaya yansıyan tutar cabası. Ücretsiz yapın o zaman müşteri hizmetlerini, siz karşılayın operatör masraflarını, bakalım o zaman da 10-15 dk bekletecek misiniz? Operatörlerle anlaşmanız mı var acaba nedir?

Denizhan 323 Okunma

Cevaplar

  • Denizhan19 Haziran 2014

    Durum hala aynı.

  • Denizhan17 Haziran 2014

    İlgili birime iletmeyin mümkünse beni arayın da şu işimi halledeyim artık 3 gündür mağduru oynattınız bana burada. Biraz ciddi bir kurum olsanız bende daha ciddi bir dil kullanırım ama maalesef karizmanız yerlerde sayın banka. 3 gündür şifre işlemimi halledemedim. Gecenin 3'ünde arıyorum robokop sesi hala başka müşterilere hizmet veriyor operatörler diyor. Allah aşkına gecenin 3'ünde kaç kişi arar? Ya da demek ki herkes benim gibi düşündü o saatte aradı. Sizin yerinize cevap da verdim kendi kendime. Arayın beni artık.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön