01 Ekim 2013

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım!

Ziraat Bankası'nın yaklaşık 5 yıllık müşterisiyim. Bugün yaklaşık 11:30'dan itibaren saat 15:00'a kadar en az 7 kez,ortalama 5'er dakika aramalarım sonucunda müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamadım. (Duyduğum tek ve kendi problemimle ilgili bir menüyü bulamadım. Tek sorunum müşteri temsilcisi arkadaşlara ulaşıp geri ödemeli kredim hakkında bir iki soru sormak. Bunu yaklaşık 4,5 saattir yapamıyorum. Harcamış olduğum telefon faturasının hattı hesabı yok.

Üstelik internet bankacılığından ulaşmaya çalıştım. 8 yıldır kullandığım numara banka profilimde değişmiş zannediyorum. Telefonunuza mesaj geldi dediğinde hiçbir mesaj alamıyorum, telefon numaram banka numaramla uyuşmuyor.

Erhan 99 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön