26 Ağustos 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri & Ücret İadesi!

17 Temmuz 2014 tarihinde Genç Bankkartımla Pamukkale'den 92 TL karşılığında internetten otobüs bileti aldım. Aynı gün farklı bir yere bilet almak için biletimi telefonla iade ettim. Pamukkale ücreti 11 Ağustos 2014 tarihinde iade ettiğini belirtiyor ama para hesabımda değil.

Ziraat Müşteri hizmetlerini aradım 27 dakika bekledim ama bir insana bağlanamadım. İngilizce giriş yaptım telefonu Türkçe konuşan bir hanım açtı. Öyle olunca Türkçe cevap verdim ve beni "İngilizce menüden giriş yapmışsınız aktarıyorum" dedi ve durun ben İngilizce konuşacağım dememe rağmen duymazdan gelip beni tekrar Türkçe servise yönlendirdi ve 20 dakika daha bekleyip bağlanamadan telefonu kapattım.

Baki 1.506 Okunma

Cevaplar

  • Baki'nin Teşekkür Mesajı02 Aralık 2015

    Ziraat Bankası gerekli ilgiyi göstermiştir. Teşekkürler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön