Ziraat Bankası Müşteri Bilgileri Gizliliği...

Enes G. |

Olmayan kredi kartı borcumu bildirmek için irtibat bilgisini vermediğim ailemin telefon numaralarını sistemlerindeki başka hesap bilgilerinden bulup ailemi arayıp rahatsız ederek üzerine siz anne baba değil misiniz yardım edin borcunu ödeyin oğlunuzun diyen kurumsal bir firma ne kadar profesyonel olabilir? Müdürlerini arayıp bunun hesabını sorduğumda biz size iyi niyetle ulaşmaya çalıştığımız için ailenize ulaştık, sizin telefonunu vermemeniz bir şeyi değiştirmez biz bilgilerine ulaştık bir kimlik numarasıyla tüm bilgilere ulaşılabiliyor diye bir savunma yapıyor. Ve bu savunmayı yapan şubenin bizzat müdiresi. Ailemi arayan müşteri temsilcisi de babamın da bankada hesabının bulunduğunu telefon numarasına oradan ulaştıklarını beyan ediyor. Ben bu konuyla ilgili yasal yollara başvuracağımı müdire hanıma da beyan etmeme rağmen hala bana iyi niyet gösterdiğini söylüyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  12:07

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr