Ziraat Bankası MaxiPuanım Yüklenmedi!

Uğur Ö. |

23.07.2014 tarihinde cep telefonuma gelen size özel kampanya mesajında 1000 TL'lik alışverişiniz 50 TL maxipuan hediye dediler. 20 ağustos tarihinde de puan yüklenecek yazıyordu. Bende katıldım şartlarını sağladığım halde puan yüklenmedi.

Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerini aradım talebimi doğruladılar. Form doldurttular. 20.10.2014 tarihinde mail atmışlar. Kampanyaya başvurmamışım diye. Halbuki bankada kayıtlı cep telefonumdan 08.09.2014 tarihinde mesaj atıp "kampanya başvurunuz başarıyla kaydedildi" diye gönderildi iletisi hala duruyor.

Türkiye'nin en köklü devlet bankasından biri olan Ziraat Bankasından bu yanlışını düzeltip hakkım olan puanımın tarafıma bir an önce yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  30 Ekim
  16:11

  8 gün geçti hala dönülmedi.

 • 22 Ekim
  11:30

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr