Ziraat Bankası Maximum Kartıma Vadedilen Bonus Yatırılmadı!

Kurtulus A. |

30 Nisan 2014 Hepsiburada.com'dan yapmış olduğum alışverişte Ziraat Bankası Maximum kart kullanarak 75 tl'lık bonus kazanılacağını belirten bir kampanya vardı. Kampanyada tek şart belirtilen numaraya mesaj gönderilmesiydi.

Alışverişten 7 iş günü sonrası bonusun karta yatacağı vadediliyordu. Araya 1 Mayıs ve hafta sonu geldiğinden 7 iş günü vakti uzadı bizde bekledik ancak para yatmayınca Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradık. Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp 20 dakika ve üstü beklesek te bir türlü bize sıra gelemedi (telefona bakan yok galiba).

Kendi şubemdeki müşteri hizmetiyle ilgilenen numarayı da aramama rağmen 1 kez açtılar ondada müsait değilim sizi arayacağım dedi ve arayan soran olmadı.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kurtulus A.
  11 Haziran
  12:48

  Hala arayan soran yok ılgılenen hıc yok sakın guvenıp alısverıs yapmayın

 • Kurtulus A.
  26 Mayıs
  00:14

  Verilen kampanya aciklamasinda sadece mesajin gonderilmesi yaziyordu .Ancak onay kodu gelmesi gerekiyor deniliyor bununla ilgili hicbir aciklama yoktu sadece mesaj atin alisveris yapin yaziyordu.Gerekirse tuketici haklarina basvuracagim hic yardimci olunmadi.Konuyla ilgili arayacagiz denildi ne arayan ne soran var arasalarda bir yol bulup yatirmayacaklar parayi.Sakin benim gibi aldanmayin!!!

 • Kurtulus A.
  26 Mayıs
  00:13

  Arayacagız denıldı arayan soran yok.Bir daha hicbir maxipuan vaadlerine inanmayacagim.

 • 22 Mayıs
  16:55

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr