10 Eylül 2013

Ziraat Bankası Masraf Kesintisi!

30. 05. 2012 babam M**** K**** adına TC Ziraat Bankası Necatibey şubesi Ankara'dan 18, 000 TL taşıt kredisini vekaleten kardeşim C*** T**** K***** çekmiştir. Bu işlemlerin sonunda 378, 00 TL Komisyon ve Masraf kesintisi yapılmıştır. Yapılan bu kesintinin iadesini istiyoruz. Babam 30, 07, 2012 tarihinde vefat etmiştir. Bankaya olan borcu tamamen kapılmıştır.

Cezmi 66 Okunma

Cevaplar

  • Cezmi19 Eylül 2013

    öncelikle ilginize çok teşekkür ederim.aynı gün akşam üzeri bankadan görevli bir memur tlf arayarak şikayeti aldıklarını bankaca masrafları ödemediklerini.bir üst olan bankalar kuruluna müracat edebilceğimi ve ilğili şubeyle görüşebiliceğimizi beyan etti.şu ana kadar bir netice alamadım saygılarımla.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön