Abdullah B. Teşekkür Mesajı

Süreç biraz uzun sürdü.Ancak mağduriyetim giderildi.Şikayetvar.com\'a ve Ziraat Bankasına teşekkür ediyorum.

Ziraat Bankası Mağdur Etti.

Abdullah B. |

Ziraat Bankası Benim Ziraat Platin kartım var. Ben Paris'te iken babam vefat etti ve İstanbul'a dönmem gerekti.Ziraatten gelen bir mailde platin kart sahiplerine özel hizmetlerde Birinci derece aile üyelerinden birinin ölümü nedeniyle yolculuğun
durdurulması sonucu geri dönüş seyahati durumunda kart hamili ve 1.derece 1 yakınına sınırsız kapsamlı hizmet verildiği yazılıydı.Bunun üzerine bankadan,THY ile uçup ücretini platin kartla ödediğim uçak biletinin ödenmesi talep ettim.dün bankadan gelen cevapta bu hizmetin uçak bileti tahsisini kapsamadığı bilgisi geldi. halbuki şikayet öncesi MH ile görüşmüştüm ayrıca cevap gecikince yine Müşteri Hizmetlerin den THY den bilgi beklendiğini iletilmişti.çözüm mahkeme olmamalı.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah B.
  08 Ekim
  15:17

  Süreç biraz uzun sürdü.Ancak mağduriyetim giderildi.Şikayetvar.com\'a ve Ziraat Bankasına teşekkür ediyorum.

 • 13 Ağustos
  15:04

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr