Ziraat Bankası Mağdur Ediyor.

Yalçin G. |

Ziraat Bankasının 4074**** nolu müşterisiyim ve ziraat bankasından kredi kartım mevcut.16.07.2014 günü kredi kartıma 451 lira ve 100 lira ödeme yaptım ve gecikme faizlerim düştükten sonra kalan limitimi harcama yaptım ve 17.07.2014 tarihinde yani dün 200 lira daha ödeme yaptım fakat internet bankacılığından baktığımda 158 lira limitim olduğunu gördüm.bu parayıda harcadım limitim 0 oldu.ben bunda bi yanlışlığın olduğunu farkettim ama bugüne kadar bekledim düzelirmi diye.müşteri hizmetlerini aradım herşeyi anlattım bana dediki suan limitiniz 59 lira gözüküyor dedi bende dedim nasıl olur 0 gözüküyordu sizi aramadan dedim.yani aramasaydım benim param uçacaktı.bu bankaya güvenim hiç kalmadı.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçin G.
  27 Temmuz
  03:49

  artık güvenin sıfır...

 • Yalçin G.
  19 Temmuz
  10:32

  lgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda,


  Kredi kartı kullanılabilir limitiniz bazen teknik nedenler ile asılı kalıp güncel olmayabilir, o an için görmediğiniz tutar kullanamadığınız limitinizdir. Yatırdığınız paranız kaybolmaz , ödemeleriniz ve harcamalarınız hesap özetinizde görüntülenmekte olup, bugün itibariye kullanılabilir limitiniz bulunmamaktadır .

  ziraat bankasının bana yazdığı cevaba bakarmısınız ya...ben sırf siz güncelleme olmamıştır demeyin diye fazladan bir daha bekledim yine düzelmedi nedense ben müşteri hizmetlerini aradığımda düzeldi.borç bakiyelerimizde hiç böyle gecikmeler olmuyor güncellemeler hemen yapılıyorda paramızın güncellemesi biz farkedince mi oluyor...bütün ziraat bankası müşterilerine burdan tavsiyem çok dikkatli olun...

 • 18 Temmuz
  13:28

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr