19 Nisan 2013

Ziraat Bankası Maaşımın Hepsini Çektirmiyorlar!

Ziraat Bankası'nda maaş hesabım bulunmaktadır. Biz öğretmenler her ay ATM'den 1000 TL'mizi çekebiliyoruz ancak geri kalan paramızı çekmek için ya vezneye gidip saatlerce sıra beklemek ya da dışardaki ATM'ye maaşımızın geri kalanını çekmek için ücret ödemek zorundayız.

Defalarca banka müdürüne durumu ilettik ancak bizimle ilgili değil, genel müdürlüğe bildirdik deyip geçiştirdiler. Maaşımızın neredeyse hepsini borçlarımıza ödeyenler olarak maaşımızı rehin tutan bu devlet bankası anlayışını kınıyoruz.

Her ay sıra beklemek ya da belirli bir ücret ödemek zorunda bırakan bankanın derhal günlük çekim limitini kaldırmasını veya artırmasını talep ediyorum.

Muhammet 391 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet01 Mayıs 2013

    Ne zaman görüştünüz hatırlamıyorum.Ne arayan oldu ne soran...Birazcık ciddiyet bekliyordum devlet bankasından.....

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön