27 Eylül 2013

Ziraat Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Maaşım Ziraat Bankası'na yatıyordu, sonra tayinle yer değiştirip gittim başka bir ile. Orada da anlaşmalı banka Ziraatmiş. Banka görevlisi kartımı değiştirmeyip hesabı yansıttı aynı karta.
Dolayısıyla aynı kartta iki aktif hesap olmuş oldu. Üstelik dilekçe yazıp faksladım geldiğim yerdeki şubeye hesabı kapattırmak için ancak kapatmadılar.

Görevliye tekrar tekrar sordum hesap işletim ücreti keserler mi diye. Siz merak etmeyin kesilmez dedi maaş kartı olduğu için. Ancak birkaç gün önce bir miktar para yattı hesabıma arkadaşım tarafından bir de baktım ki önce ki hesabıma yatmış para ve 40 TL kesinti olmuş. Bu nasıl iştir anlamadım. Derhal paramı geri istiyorum.

Nursima 63 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön