17 Ekim 2014

Ziraat Bankası Maaş Bloke Kaldırılması!

Erçiş Van İlçe Emniyet Müdürlüğünde Polis Memuru olarak görev yapmakta olup EGM 160061 sicil numarası ile de Polsan üyesiyim. Polis Bakım ve Yardım Sandığı tarafından tarafıma yatırılan yardımlar Ziraat Bankası Maltepe/Ankara Şubesi hesabıma yatmaktadır.

Bir kefilliğimden dolayı hesabıma bloke konulmuştur. Polis Sandığı tarafından hesabıma yatırılacak yardım parasını alabilmem için İcra İflas Kanunu 82/10 maddesi gereğince; Borcunun Herhangi yardım sandığına bağış ve aidat karşılığı kesilen veya bu sandıktan almış olduğu yardım paralarına haciz işlemi yapılamaz hükmü gereğince hesabım üzerindeki blokenin ivedi kaldırılması gerekiyordu.

Maltepe Ankara şubesine dilekçe yazdım. Hala bloke kalkmadı.

Doğan 1.045 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön