18 Nisan 2013

Ziraat Bankası Maaş Alırken 10 TL İşlem Ücreti Alındı!

Dün maaşımı çekmeye bankaya gittim hesabımı ilçeden açtığım için merkezdeki Ziraat 10 lira işlem ücreti istediler vermek istemezseniz Atm'den çekin dediler Atm'de 1000 liradan fazla vermedi borcumu ödeyemedim mağdur oldum. Ben acil serviste doktor olarak çalışıyorum yani devletin memuruyum devletin bankası çalıştığım aylığı almak için benden 10 lira para istedi.

Parasında değilim ama devletin kendi bankası devletin kendi memurundan maaşını vermek için nasıl işlem ücreti ister 1 tl de istese olmaz benim maaşımı işletip yeterince kazanmıyorlar mı başka bankadan çeksem tamam işlem ücreti alınmasını anlarım ama kendi şubeler arası nasıl işlem ücreti alırlar.

İdris 86 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön