Ziraat Bankası KYK Ödemesinde Sıkıntı Çıkarıyor.

İlknur Ç. |

Ben devlet kurumunda memur olarak çalışıyorum. 26.09.2014 günü işyerimden zar zor izin alarak bankaya kyk kredi ödememi yapmak için gittim. Atm'den yatırmak için her zaman kuyruk olduğu için hamile halimle bekledim. 20 dakikada atm sırası geldi ödeme yapmak için bilgilerimi girdim kurum ile bağlantı kurulamadı uyarısı verdi, haliyle içeride sıra aldım ve sıramın gelmesiyle banka görevlisinin yanına gittim. Bana atm 'ye geçerek ödememi söyledi. Bense kaç defa sıraya girerek vezneden ödeme yaptığımı söyledim ama işlemim gerçekleşmedi. Eve geldiğimde bankanın internet sitesinde ödenebileceğini gördüm . Bilgilerimi girdim ve benim burada gördüğümü çalışan nasıl sisteminde göremiyor anlam veremedim.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  10:30

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr