Ziraat Bankası KYK Kredisi Hesabım Bloke Edilmiş.

Fatih Ö. |

Bu sene başında İstanbul'daki bir üniversiteden Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne geçtim. 2 yıldır düzenli olarak yatırılan KYK kredime güvenerek telefondan aldım borcunu ödüyordum kredinin bir kısmıyla. Bir anda harçlık avans limitiniz kapatılmıştır 260 TL borcunuz vardır diye bir mesaj geldi. Hem bu ay kredim yatmamış oldu üstüne üstlük borçlandım. 600 küsür lira zarara uğrattı bu saçmalık beni ve nasıl telafi edeceğimi bilmiyorum bir öğrenci olarak inanılmaz mağdur oldum. Umarım en kısa sürede bu durum çözülür. Ziraat Bankası'nı aradığımda bana şubenizle iletişime geçin diyor eski şubem İstanbul Unkapanı'nda ben Ankara'dayım. Telefonla arıyorum ulaşamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  14:18

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr