20 Ağustos 2016

Ziraat Bankası Kredim Yatmadı.

Temmuz ayından gelen harcamadığım 105 TL bulunmaktadır Ağustos ayının yatma günü geldi geçti lakin buna rağmen halen yatan bir şey yok. Ve ben bunu nakit olarak da çekemiyorum. Ağustostan gelen kredi karta gitmiştir diyorum ama borçtan zerre eksilme yok. Nerede benim ağustosta yatan param? Temmuz + Ağustos 435 liram nereye gitti? Zamanı gelince bunu benden ayda 400 lira hesabından babalar gibi kesmesini bileceksiniz ama. Kötü bir sistem bir hakkım varsa da helal etmiyorum!

Mina 81 Okunma

Cevaplar

  • Mina24 Ağustos 2016

    Hadi oradan! Değerlendirilmeye alınmışta geri dönüş yapılacakmış. Siz adam akıllı bankacılık yapacaksınız milletin hakkına parasına göz dikmeyeceksiniz, gerçekten sorunları değerlendirmeye alacaksınız sonrada geri dönüş yapacaksınız öyle mi?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön