Ziraat Bankası Kredi Masrafımı Alamadım!

Özlem K. |

Kartal Kaymakamlığı 1. tüketici ilçe hakem heyeti başkanlığına 01/08/2014 yılında kredi masraf kesintilerini almak için müracaat ettim. 15/07/2015 karar çıktı ve bankaya gittim ödemesi bitmiş olana kredi masrafımı aldım aldım ama son iki ödemesi olan kredimin (17085-2014/25767) no'lu kredimin 1.950,00 TL'lik ödemesini hala alamadım haksız yere bankanın benden almış olduğu bu masrafı en kısa zamanda almak istiyorum bankaya da gittim ama birkaç ayda burada beklemek zorundasınız gibi bir yanıt aldım ben zaten bu parayı almak için yeteri kadar bekledim hemen paramı almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem K.
  20 Kasım
  10:42

  Hala ne arandım ne başka bir şey neden kimse ilgilenmiyor

 • Özlem K.
  16 Kasım
  09:36

  Ziraat bankasından tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı değerlendirmeye alınmış neyi değerlendiriyorlar anlamadım. Tüketici hakları mahkemesinin kararı var elimde banka genel olarak kimseyi mağdur etmeden ödemelerini yapacağız diyor eeee kendinizle çelişmiyor musunuz banka olarak zamanında tüketici mahkemesine başvurmadan istedim haklarımı vermediniz şimdi sonuç var elimde bekle birkaç ay daha özel biriminiz varmış bilmem ne beni aramadınız bile bankadan aldığım direk bilgilerle konuşuyorum benim, yok zamanımda masraf diye aldığınız paramı istiyorum

 • 09 Kasım
  11:23

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr