13 Ağustos 2015

Ziraat Bankası Kredi Masrafı İadesi...

Elimdeki dekontla Zir. Bank. Gn. Md'ne 19.03.2015 tarihinde yazılı başvuru yaparak haksız şart sayılan kredi masrafının tarafıma geri ödenmesini talep ettim. Banka 03.04.2015 tarihli yazısı ile konunun sırayla işleme alındığını, yoğunluk bulunduğunu, ödeme miktarı ve zamanı ile ilgili bana SMS yoluyla bilgi bilgi vereceklerini belirtti.

Üzerinden iki ay geçince 03.06.2015 tarihinde hem Bankanın internet sitesindeki "Bize Ulaşın" bölümünden hem de bilgi edinmeden başvurumun akıbetini sordum. Ancak bugün itibariyle Ziraat Bankasın'ndan herhangi bir dönüş olmamıştır. Baştan ödeme yapılmayacağı söylenseydi Hakem Heyeti yoluna giderdim. Banka'dan bir cevap bekliyor ve yardım edeceğinizi umuyorum.

Oğuzhan 137 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan 26 Ağustos 2015

    Şikayetimi ilgili birime yönlendiren Sayın Zir. Bank. Görevlisi, masrafın iadesini talep ettiğim kredi Sinop İli Erfelek İlçesi Ziraat Bankası Şubesi'nden çekilmiştir. Ben masraf iade talebimi ise doğrudan Zir. Bnk. Genel Müdürlüğü'ne yazılı olarak yaptım. Ancak "sikayetvar.com" aracılığıyla size yönlendirilen bu şikayetim nasıl olduysa İstanbul Esenler Zir. Bnk. Şubesi'ne iletilmiş. Dün (25.08.2015) Esenler Şubesi'nden telefonla aradılar, durumu anlattığımda yanlışlıkla kendilerine iletildiğini söylediler. Konuyla tekrar ilgilenerek (halen yazılı olarak bankanız Genel Müd. 'de bulunan) şikayetimin akıbeti ile ilgili bilgi verirseniz memnun olacağım. Teşekkürler.

  • Oğuzhan 19 Ağustos 2015

    Değerli Bankamız, bankanızın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerimi www.ziraatbank.com.tr web sitenizden zaten ilettim. Ancak Bankanız beni dikkate almadığı için www.sikayetvar.com sitesine arzuhal eyledim. Saygılarımla.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön