Ziraat Bankası Kredi Masrafı Geri Ödeme Yapılamıyor.

Hüseyin T. |

2014 Ağustos'ta konut kredisi kullandık. 2 ay kadar sonra tüketici mahkemesine kredi masrafını geri almak için başvurduk ve geri ödeme kararı bilgisi geleli 2 ayı geçmesine rağmen aradığımızda 3-4 ayı bulabilir diyorlar. Daha önce geri ödemeleri şube yapıyormuş hızlıca ödeniyormuş Fakat Genel müdürlük geri ödemeleri yapacak diye karar alındığından bizi 6-7 ay bekletebiliyorlar. Bu nasıl keyfiyet anlamadım? Faiziyle ödenmeyecek nasıl olsa diye banka bize hakkımız olan parayı istediği kadar uzatabiliyor fakat vatandaştan ödeme alacak olsa gün gün faiz işletir bu adaletsizliği şikayet ediyorum! Ve en kısa sürede hakkımı mahkemede arayacağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin T.
  18 Eylül
  14:01

  Çok ilgilendiler sağ olsunlar. Onlara iletilmeyen tebligatı ellerimizle ilettik fakat sonuç yine değişmiyor maalesef. Hakem heyetinin tebligatını verdiğimiz şube, tebligatı Genel Müdürlüğe ileteceklermiş, 4-5 ay sonra ödeme yapılabilecekmiş. miş miş miş.

 • 11 Eylül
  17:18

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr